آرتان پترو کیهان
تولید انواع پلی استایرن معمولی با گرید های مختلف
آرتان پترو کیهان

درباره آرتان پترو کیهان

آرتان پترو به عنوان یک شاخه پتروشیمی فعالیت خود را به عنوان یکی از تولید کنندگان پلی استایرن معمولی با ظرفیت ۳۶۰۰۰ تن در سال در خاورمیانه در شهرک صنعتی شکوهیه قم آغاز نمود. این مجموعه با در اختیار داشتن فنی به روز و مهندسان مجرب داخلی توانمندی تولید انواع پلی استایرن معمولی با گرید های مختلف را دارد. خوراک اصلی و مواد خام اولیه مورد نیاز این شرکت ،استایرن مونومر ،روغن معدنی ،اتیل بنزن و مواد شیمیایی دیگر است که داخل ایران تهیه میشود.شرکت آرتان پترو کیهان برای تولید پلی استایرن گرانول در صنایع پایین دستی صنعت پتروشیمی در سال ۱۳۹۳ تاسیس و از سال ۱۳۹۵ به بهره‌برداری رسیده است. دفتر مرکزی این شرکت در تهران و کارخانه‌ی آن در شهرک صنعتی شکوهیه قم قرار دارد. مجموع سرمایه انسانی شرکت شامل ۱۰ پرسنل ستادی و ۵۰ پرسنل در مجموعه تولیدی است.

آقای حیدری همچنین از لزوم  استفاده از ERP در کسب‌وکارها می‌گوید: «نرم‌افزار یکپارچه و تحت وب الزاماتی در ورود به‌موقع اطلاعات ایجاد می‌کند، با کمک آن سلایق در تعاریف ساختار دیتا و فرآیندها کنار گذاشته می‌شود، اطلاعات دقیق و سیستماتیک می‌شود و فرآیندهای دستی در ورود اطلاعات حذف می‌شوند که اطلاعات را قابل اتکا می‌کند.«از اصلی‌ترین چالش‌های مدیران، دسترسی به‌موقع به اطلاعات و از طرف دیگر صحت و سقم این اطلاعات است. مجموعه‌ی آرتان پترو کیهان به‌دنبال آن بود که با کمک نرم‌افزار، فاصله‌ی میان دفتر مرکزی تهران و کارخانه را برطرف کند و محدودیتی‌ برای دسترسی به اطلاعات نداشته باشد. براساس تجربه‌های پیشین «راهکاران همکاران سیستم» می‌توانست به‌خوبی به این نیاز پاسخ دهد، اما هزینه‌های استفاده از یک ERP برای کسب‌وکار ما در ابتدای راه، بسیار پُرهزینه بود.»

 

اعضا شرکت آرتان پترو کیهان

محمد جباریان        مدیرعامل

عزیز جباریان          رئیس هیئت مدیره

مجید جباریان                نایب رئیس هیئت مدیره

حامد شکوهی      مدیر سایت

حامد شکوهی      مدیر فروش

حسن سهیلی       مدیر تولید

حامد دخیلی         مدیر فنی

رامین رحمانی      کارشناس فروش

 

آقای حیدری؛ مدیر مالی آرتان پترو کیهان

«با توجه به نوپا بودن مجموعه، سرمایه‌گذاری در بخش IT نیازمند صرف منابع مالی بالایی بود، به‌علاوه پیدا کردن نیروی متخصص در حوزه IT در منطقه‌ی کارخانه سخت بود. در نتیجه به سراغ راهکاران ابری همکاران سیستم رفتیم که ضمن استفاده از یک نرم‌افزار قوی و به‌روز، ما را از تهیه‌ و نگهداری زیرساخت‌ها و افزایش نیروی‌های IT بی‌نیاز و در بحث مدیریت هزینه به ما کمک می‌کرد.»هم‌چنین یک نرم‌افزار ERP به تعریف درست فرآیندهای سازمان‌ها کمک می‌کند؛ به‌ویژه کسب‌وکارهای نوپا می‌توانند به کمک آن، از ابتدا فرآیندهای کاری‌شان را استاندارد تعریف و پیاده‌سازی کنند. به این ترتیب برای نمونه یک انباردار در فرآیند استاندارد تعریف شده در نرم‌افزار ملزم به کار می‌شود و «انبارداری» یاد می‌گیرد.»

نیاز اصلی کسب‌ و‌ کار

آقای حیدری از دیگر مزایای راهکاران ابری به موارد زیر اشاره می‌کند:

دسترسی بدون محدودیت به اطلاعات

با بستر یکپارچه و تحت وب راهکاران اکنون اطلاعات کامل و درستی در سیستم آرتان پترو کیهان وجود دارد. به گفته‌ی آقای حیدری، دفتر مرکزی آرتان پترو کیهان در تهران به‌راحتی و در لحظه از وضعیت کارخانه، حجم تولید و میزان موجودی انبار آگاهی دارد و براساس آن برنامه‎‌ی فروش سازمان را پیش می‌برد.
از سوی دیگر میزان مواد اولیه در انبار، میزان مصرف مواد اولیه و میزان محصول تولیدی، دقیق و به‌لحظه در سیستم قابل رصد است.
«با راهکاران ابری، اطلاعات کامل و دقیق، درلحظه در سیستم دردسترس است و شما هر جا به اینترنت دسترسی داشته باشید، می‌توانید سفارش را برای کارخانه ثبت کنید تا مجوز بارگیری را بدهند و درنهایت بارگیری و تحویل انجام شود.»

گزارش‌سازی براساس اطلاعات درست و دقیق

به گفته‌ی آقای حیدری مهم‌ترین چالش کارآفرینان «گزارش» است. میزان موجودی انبار، قیمت‌گذاری کالا، میزان فروش، پی‌گیری دقیق مطالبات و… نیازمند کنترل و اشراف کامل بر اطلاعات سازمان است. «راهکاران ابری کمک کرده است تا براساس اطلاعات درست و دقیق سیستمی، گزارش‌های مدیریتی تهیه کنیم و بتوانیم با داشتن اطلاعات کامل، سرمایه‌ی مجموعه را به‌خوبی مدیریت کنیم.»

امنیت زیرساخت و اطلاعات در راهکاران ابری
آقای حیدری درباره‌ی امنیت راهکاران ابری می‌گوید: «در همکاران سیستم و در راهکاران ابری یک تیم فنی متخصص در سطح بالا خدمات را فراهم می‌کنند و اگر مشکلی پیش بیاید به سرعت می‌توانند آن را حل کنند. اگر این مورد در داخل شرکت رخ دهد، قطعا زمان‌بر و پُرهزینه خواهد بود.
در بحث امنیت اطلاعات نیز، قطعا همکاران سیستم با سطوح بالای امنیتی که رعایت می‌کند و تیم و زیرساختی که در اختیار دارد، سطح امنیت مطمئن‌تری را می‌تواند فراهم کند. به‌علاوه اطلاعات سازمان دست مجموعه‌ی با سابقه و معتبری است که ۳ دهه دارد کار می کند و حتما مورد وثوق است.»

مزایای شرکت آرتان پترو کیهان:

-کوتاهترین مسافت تا بازار مصرف
بهترین دسترسی به پایتخت و انبارهای اطراف آن
گرید غذایی-
رقابت پذیر با دیگر محصولات از نظر شفافیت و مقاومت –
انعطاف پذیری در تولید گرید های مختلف-
دسترسی عالی به فرودگاه و راه های ارتباطی-
فرودگاه امام خمینی و مهراباد و دسترسی به تهران ،اصفهان ،سمنان ،گرمسار ،اراک ،کرج،ساوه و راه آهن
-کمترین تشریفات اداری از تقاضا تا تحویل محصول
بارگیری و تخلیه ۲۴ ساعته –
تنوع در بسته بندی (کیسه ، جامبو و کانتینر)-

آدرس :
کیلومتر ۱۵ جاده قدیم قم به تهران- شهرک صنعتی شکوهیه – فاز دوم – میدان همت – بلوار همت – میدان بابایی – بلوار بابایی- خیابان علم الهدی (اولین خیابان سمت راست) – نبش فرعی اول (اولین خیابان سمت راست )پلاک ۱۳۳۱ – آرتان پترو کیهان.

شماره تماس:
۰۲۵۳۳۳۴۶۳۹۶
۰۲۵۳۳۳۴۶۷۷۰ – ۷۲
فکس :
۳۳۳۴۶۴۷۳-۰۲۵